KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878196

nr 1387 8196

ej signerad. Olja på pannå. Diameter: 21cm, yttermått inklusive ram: 40x33cm

Kondition: fanérbortfall

Utrop:

800 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 29 mars 2021
kl 18:57:11